اخبار

آب منطقه ای همدان

شرکت مهندسی بازرگانی رستافرآیند سپنتا با برند اختصاصی بایرمن موفق به عقد قرارداد جهت سکوبندی و تجهیز آزمایشگاه شرکت آب منطقه ای همدان شده است.

شرکت سهامی آب منطقه ای همدان در آبان 1351 به صورت یک بنگاه اقتصادی کوچک بنام اداره آبیاری همدان با هدف تأمین آب کشاورزی و شرب زیر نظر سازمان عمران منطقه­ای غرب به مرکزیت کردستان دایر گردید. در روزهای پایانی سال 1382 تصمیم­گیری در خصوص استقلال امورات آب از شرکت‌های آب منطقه ه­ای غرب و تشکیل شرکت‌های استانی تصویب و مراحل اجرایی آن به سال 1384 موکول گردید. در مورخه 15/11/1384 با حضور آقای دکتر زرگر شرکت سهامی آب منطقه ه­ای همدان رسماً تشکیل و فعالیت خود را آغاز نمود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرکت پگاه آذربایجان شرقی به آدرس زیر مراجعه فرمایید :
hmrw.ir
شرکت رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) مفتخر است که طراحی و اجرای سکوبندی و میزبندی آزمایشگاهی این مرکز را بر عهده گرفته و با بالاترین کیفیت ممکن اجرا نموده است.
شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (بایرمن) طراح و مجری سکوبندی آزمایشگاهی مدرن و تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی ثابت نظیر انواع هود های آزمایشگاهی (هود شیمی ، هود کانوپی ، هود بازویی ، هود لمینار و …) با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود در بازار می باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *