انعقاد قرارداد تچرا دارو

اشتراک گذاری پست

انعقاد قرارداد تچرا دارو

شرکت تچرا در سال 1389 با اخذ نمایندگی از کمپانی مارینومد اتریش در زمینه درمان و پیشگیری از بیماری های تنفسی شروع به فعالیت نمود. این شرکت از تیمی زبده در حوزه نظام سلامت و داروی ایران با هدف توسعه پایدار تاسیس شد و مبنای کار خود را اصل تبعیت از قانون و استمرار در حفظ کیفیت خدمات قرار داد

شرکت تچرا دسترسی آحاد جامعه و بیماران را به بهترین راهکار های درمانی به واسطه   ارتباط مستمر با ذینفعان حوزه بهداشت و درمان فراهم کرده است. تمرکز شرکت تچرا دارو ثبت و تامین داروهای خاص در زمینه های گوناگون پزشکی از جمله پارکینسون، آرتریت روماتوئید و .. می باشد. همچنن درمان های تخصصی برای عفونت های پیچیده باکتریایی و قارچی و تنفسی، بیهوشی و مراقبت های ویژه ارائه داده که موجب قرار گیری راهکارهای درمانی مناسب و اثر بخش در اختیار پزشکان و کادر درمان شده است.

دامنه فعالیت های شرکت تچرا دارو به واردات داروهای شاخته شده شرکت های طرف قرارداد خلاصه نمی شود. از اینرو این شرکت در راستای افزایش سطح دانش پزشکی ،کمک به بیماران در زمینه داشتن آگاهی و اطلاعات کامل در مینه بیماری و راهکارهای درمانی، جمع آوری و گزارش عوارض جانبی احتمالی داروها تلاش می نماید.

 شرکت تچرا سعی کرده ساختاری چابک، هوشمند و پایدار برای کارکنان خود فراهم آورده تا بستری برای کشف و شکوفایی استعداد کارکنان و متخصصین این شرکت ایجاد گردد. این شرکت به عنوان یک خانواده توانسته است با انگیزه بالا و تلاش مستمر در حهت پیشبرد رسالت خود یعنی ” ایجاد هماهنگی میان جسم ، ذهن و روح انسان ” حرکت کند.

http://www.tachra.com

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) آماده ارائه تمامی خدمات مرتبط با سکوبندی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی با بروز ترین تکنولوژی و بالاترین کیفیت می باشد.تمامی کادر شرکت رستا فرآیند سپنتا برای رسیدن به این هدف و جلب رضایت کارفرمایان گرامی بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات و مشاوره مهندسی رایگان می باشند