انعقاد قرارداد زعفران کیان توس

اشتراک گذاری پست

انعقاد قرارداد زعفران کیان توس

شرکت زعفران توس در زمینه کشت و عرضه زعفران فله به صورت سنتی از سال 1354 تاسیس شد. تجارت خرید و فروش سنتی زعفران توسط مرحوم محمد اسماعیل صباغ زاده بینیان گذاری شد و توسط فرزند این مرحوم آقای مسعود صباغ زاده ادامه یافت. اهداف مرحوم صباغ زاده و فرزندان ایشان کارآفرینی و ارائه محصولی با کیفیت و سالم می باشد که با تلاش به این اهداف دست یافته اند.

در 23 دی ماه 1382 فعالیت شرکت کیان توس فعالیت صنعتی خود را با تولید، فرآوری و بسته بندی زعفران به طور رسمی آغاز کرد و در سال 1382 برندهای تجاری خود یعنی “آرنیکا” و “دایانا” را ثبت کرد.دفتر مرکزی این شرکت در شهر تربیت حیدریه واقع در 1000 کیلومتری تهران و 140 کیلومتری از مشهد قرار دارد.  این شرکت با راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های تخصصی کنترل کیفیت زعفران و به کار گیری نیروهای متخصص در این زمینه توانسته به مهترین  هدف خود یعنی تولید و عرضه زعفران ایرانی به بازارهای جهانی دست یابد.

دغدغه اساسی شرکت کیان توس فرآوری درست زعفران بوده است از این رو این شرکت بررسی پروژه خشک کن اختصاصی را آغاز کرد و بعد از امجام آزمایشات گوناگون اولین نمونه از این دستگاه را به نام خشک کن آرنیکا در سال 1385 تولید کرد.

http://www.ktsaffron.com/fa

با اطمینان خاطر و خیالی آسوده می توانید از خدمات بسیار ویژه ما در شرکت رستا فرایند سپنتا ارائه دهنده کلیه تجهیزات آزمایشگاهی بهره مند شوید. کیفیت بالایی از خدمات را به بهترین نحو ممکن به شما ارائه می نماییم تا در حین کار لذت برده و ماندگاری بالای محصولات ارائه شده توسط ما نیز کمک می نماید تا هزینه هایتان به شدت کاهش یابد.