اخبار

انعقاد قرارداد شرکت دیبا انرژی سینا

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا با برند منحصر به فرد خود BayerMan موفق به انعقاد قراردادی جهت سکوبندی و چیدمان آزمایشگاه های شرکت محترم دیبا انرژی سینا شده است.

شرکت دیبا انرژی در زمینه پیمانکاری پروژه های صنعتی در صنایع مختلف ، فعال می باشد. دفتر مرکزی شرکت دیبا انرژی سینا واقع در تهران-میدان فاطمی و کارخانه این شرکت در شهرستان گرمسار می باشد.

چنانچه مشتریان گرامی قصد دریافت اطلاعات بیشتر و یا برقراری ارتباط با شرکت دیبا انرژی سینا را دارند می توانند به آدرس وب سایت زیر مراجعه فرمایند :

www.Desco.ir

شایان ذکر است که شرکت دیبا انرژی سینا پس از تحقیقات بسیار و درخواست جلسات متعدد مشاوره در خصوص سکوبندی آزمایشگاه ها در نهایت تصمیم به همکاری با شرکت رستا فرآیند سپنتا گرفتند. این امر باعث افتخار شرکت رستا فرآیند می باشد. چرا که رضایت و اعتماد مشتریان گرامی سرمایه این شرکت می باشد.

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) آماده ارائه تمامی خدمات مرتبط با سکوبندی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی با بروز ترین تکنولوژی و بالاترین کیفیت می باشد.

تمامی کادر شرکت رستا فرآیند سپنتا برای رسیدن به این هدف و جلب رضایت کارفرمایان گرامی بصورت تمام وقت آماده ارائه خدمات و مشاوره مهندسی رایگان می باشند .

اشتراک گذاری پست