انعقاد قرارداد چای طلا

اشتراک گذاری پست

انعقاد قرارداد چای طلا

در زمینه ارائه خدمات تجهیزات آزمایشگاهی و تجهیز آزمایشگاه ها با تخصص های متنوع موفق به عقد قرار با شرکت چای طلایی شدیم.

شرکت چای طلا دارای 25 سال سابقه در زمینه تولید و بسته بندی چای ایرانی و خارجی فعالیت می نماید و محصولات خود را به خاورمیانه، روسیه، آسیای مرکزی، اروپا، کانادا و آمریکا صادر می نماید. بسته بندی محصولات چای طلا با استانداردهای بین المللی و اجهیزات آزمایشگاهی مدرن و به صورت تمام اتوماتیک در دبی، چابهار و تهران محصولات خود را بسته بندی می نماید. کیفیت محصولات چای طلا به کمک دانش تجربی کارشناسان حرفه ای داخلی و خارجی تضمین شده است. مزیت شرکت چای طلا آشنایی کامل با ذائقه مصرف کنندگان می باشد. این شرکت توانسته با عرضه محصولات با کیفیت و با مناسب ترین قیمت اعتماد مشتریان را بطور مستمر و طولانی مدت جذب نماید.

ما در شرکت رستا فرایند سپنتا افتخار داریم تا در خدمت شما عزیزان بوده و بهترین و با کیفیت ترین نمونه های تجهیزات آزمایشگاهی را به عنوان یکی از اصلی ترین و بزرگترین شرکت های ارائه تجهیزات آزمایشگاهی به شما دوستان عزیزمان عرضه و ارائه نماییم.

ارائه خدمات مشاوره ای در اولین قدم همکاری مان با شما می باشد که به صورت رایگان و در تمامی ساعات در هفت روز هفته قابل ارائه می باشد. شما می توانید تا با یک تماس از این خدمت ما استفاده نمایید.

با استفاده از مشاوره های ارائه شده توسط ما می توانید تا از تجربیات افراد زبده و متخصص در این زمینه نهایت استفاده را داشته باشید. در نتیجه انتخاب صحیحی را انجام خواهید داد و بهترین و با کیفیت ترین نمونه های تجهیزات آزمایشگاهی را دریافت می کنید.