انعقاد قرارداد گروه صنعتی ویتانا

اشتراک گذاری پست

انعقاد قرارداد گروه صنعتی ویتانا

در سال 1335 کارخانه ویتانا توسط برادران تهرانچی در خیابان امیریه تهران تاسیس گردید. دستگاه های بیسکوئیت سازی این شرکت در آن زمان از آلمان و انگلیس وارد شد و تولید مستمر بیسکوئینت در این کارخانه آغاز گردید. بیسکوئیت مادر قدیمی ترین محصول این شرکت بوده و با شعار “بیسکویت مادر باید به راحتی با دندان شکسته شود و با آب دهان نرم شود” از سال 1337 توسط شرکت ویتانا تولیدمی شود. شرکت ویتانا همواره سعی دارد علاوه بر حفظ کیفیت همیشگی در راستای توسعه و بهبود مستمر تلاش می نماید، تا خاطره خوش بیسکوئیت مادر را برای نسل های آینده تکرار کند.

ویتانا با بیسکوئیت مادر و نان سوخاری شناختهمی شود اما محصولات این شرکت به این دو مورد ختم نشده و دارای تنوع چشمگیری از محصولات از جمله ویفر، کوکی و … می باشد و به طور رو به رشدی محصولات جدید خود را به بازار معرفی می نماید.

زیر مجموعه های گروه صنعتی ویتانا عبارتند از شرکت و کارخانجات شهدین گام، شیرین طعم لارستان و فروش و توزیع ویتانا، همچنین شرکت های پخش البرز ،به پخش و نماندگان مجرب شهرستان ها همکاران ویتانا هستند.

www.vitana.co

افتخار همکاری و عقد قرارداد تجهیز آزمایشگاه های صنایع غذایی ویتانا از برترین و ویژه ترین افتخارات ما در شرکت رستا فرایند سپنتا بوده است.