دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

اشتراک گذاری پست

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز

دانشکده پزشکی تبریز به عنوان دومین دانشکده در سطح کشور و اولین دانشکده در دانشگاه تبریز در سال 1326 تاسیس شد. سپس دانشکده پزشکی با توسعه دانشگاه تبریز و تشکیل دانشکده ها در رشته های گوناگون و با تشکیل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، از دانشگاه تبریز جدا گردید و بطور مستقل به فعالیت های آموزشی، پژوهشی و درمانی خود را با عنوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز تا کنون ادامه داده است. این دانشگاه با داشتن زیر بنای 24000 متر مربع و فضاهای فیزیکی و آزمایشگاه های بسیار مجهز و پیشرفته  دارای 433 عضو هیئت علمی و 710 دانشجو در مقطع رزیدنتی و فوق تخصصی و 1850 نفر در مقطع دکتری، 94 نفر در مقطع PHDو 304 نفر در مقطع کارشناسی ارشد مشغول اموزش و یادگیری می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ‏تبریز به لینک زیر مراجعه فرمایید:‏
http://www.tbzmed.ac.ir

حرفه ای ترین و تخصصی ترین نمونه خدمات تجهیز نمودن آزمایشگاه های دانشگاه ها، شرکت های صنایع غذایی و صنایع شیمیایی را می توانید از ما در شرکت رستا فرایند سپنتا بخواهید. نهایت تلاش خود را نموده ایم تا با کیفیت ترین و بهترین محصولات را با طراحی تخصصی و بی نظیر خود به تمامی سازمان عرضه و ارائه نماییم.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز نیز از مجموعه های دانشگاهی بوده است که افتخار همکاری و ارائه خدمات کابینت آزمایشگاهی و سایر تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی به این عزیزان را داشته ایم.

کیفیت از نظر ما مهم ترین و اصلی ترین رکن در هر آزمایشگاهی می باشد. در نتیجه تلاش خود را نموده ایم تا بهترین را ارائه نماییم تا بتوانیم رضایت مشتریان خود را به دست آورده و همواره در خدمت این دوستان باشیم.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی نیز می توانید با ما در ارتباط باشید.