سکوبندی آزمایشگاه سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی

اشتراک گذاری پست

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی

سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با همکاری سازمان ملل در سال 1341 هجری شمسی مطابق با 1962 میلادی تاسیس شد. وظایف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور عبارت است از : بررسی های زمین شناسی و معدنی در سراسر کشو، جمع آوری نتایج فعالیت های انجام شده در این زمینه، تهیه و انتشار نقشه های زمین شناسی ایران. وظایف اکتشافی وزارت معدن و فلزات در سال 1999 به سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی محول گردید. هم اکنون این سازمان مسئولیت مطالعات زمین شناسی و ارزیابی اکتشافی منابع معدنی بجز هیدروکربورها را بر عهده دارد. این سازمان با دارا بودن پرسنل با مدارج علمی بالا و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی و امکانات کامپیوتری قادر به اجرای پروژه های تحقیقاتی . اکتشافی با کیفیت بالا می باشد

http://gsi.ir

بالاترین سطح کیفی متریال اولیه را در این پروژه بکار بسته ایم. چراکه این مجموعه استفاده چشمگیری از بخش آزمایشگاهی خود دارد. در شرکت رستا فرایند سپنتا به راحتی کارکنان بخش آزمایشگاه ها می اندیشیم. در نتیجه توانسته ایم در تمامی پروزه های اجرا شده مان بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاهی را با مناسب ترین و بهترین قیمت ممکن عرضه و ارائه نماییم. صفر تا صد تجهیز آزمایشگاه ها از تخصص ها و خدمات ویزه مان است.

طراحی و اجرای میزبندی آزمایشگاه و سکوبندی آزمایشگاهی در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی از نمونه پروژه های اجرا شده توسط ما در مجموعه رستا فرایند سپنت بوده است.علاوه بر ارائه خدمات و اجرای سکوبندی آزمایشگاه این مجموعه، خدمات تجهیزات آزمایشگاهی ثابت نظیر  انواع هود آزمایشگاهی از جمله: هود شیمیایی ، هود کانوپی ، هود بازویی ، هود لمینار و … را از نمونه های باکیفیت این محصولات به این مجموعه عرضه و ارائه نموده ایم.

شما عزیزان می توانید تنها با یک تماس با ما در شرکت رستا فرایند سپنتا از خدمات ویزه مان بهره مند شوید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات اولیه با همکاران مان در ارتباط باشید. این عزیزان در تمامی ساعات در خدمت شما هستند تا تجربه و تخصص خود را با شما عزیزان به اشتراک گذارند.