سکوبندی آزمایشگاهی

سکوبندی آزمایشگاه سیستم BayerMan
به طور کلی ، میز آزمایشگاهی یا سکوبندی آزمایشگاه به مجموعه کابینت بندی های داخلی هر آزمایشگاه اطلاق می شود.

سکوبندی آزمایشگاه می تواند شامل موارد زیر باشد.

شرکت رستا فرآیند سپنتا تامین کننده انواع سکوبندی آزمایشگاه ، میزبندی آزمایشگاهی، هود های آزمایشگاهی از جمله هود شیمی، هود لمینار، هود کانوپی و هود بازویی ، کابینت آزمایشگاهی، کمد نگهداری، شیرآلات آزمایشگاهی و تامین کننده و ارائه دهنده سایر تجهیزات آزمایشگاهی می باشد .
ایمنی محیط آزمایشگاه و پرسنل آن یکی از نکات حائز اهمیت در تجهیز یک آزمایشگاه تخصصی است .
پرسنل و کارشناسان آزمایشگاه می بایست اطمینان حاصل کنند که آزمایشگاه محیطی با دقت و ایمنی بالاست . از این رو شرکت رستا فرآیند همواره رعایت اصول ایمنی در نصب و راه اندازی سکوبندی آزمایشگاهی طبق آخرین استانداردهای جهانی را در دستور کار خود داشته است . با توجه به اینکه گام نخست در تجهیز یک آزمایشگاه مدرن و ایمن بهره گیری از یک مشاوره تخصصی می باشد ، شرکت رستا فرآیند سپنتا با برگزاری جلسات مشاوره تخصصی رایگان ضمن بررسیهای کارشناسی در خصوص ساخت و تجهیز آزمایشگاههای تخصصی کلیه اطلاعات مورد نیاز اعم از مسائل جزئی و کلی را در اختیار کارفرمایان قرار می دهد .
در بسیاری از محیط های آزمایشگاهی به دلیل عدم رعایت اصول استاندارد یک آزمایشگاه و عدم به کارگیری تجهیزات آزمایشگاهی مناسب ، تجهیزات ثابت در زمان بسیار کوتاهی دچار آسیب دیدگی شدیدی می شود. اما با رعایت اصول استانداردی در آزمایشگاه از قبیل چگونگی قرار گرفتن انواع هود شیمیایی و تجهیز آن با به کار گیری کیفیت بالا می توان محیط آزمایشگاهی سالم و ایمنی ایجاد کرد.
این شرکت با نهایت تلاش و تجربه خود در زمینه سکوبندی آزمایشگاهی، تمامی اصول استاندراد سازی و ایمن سازی یک آزمایشگاه را رعایت کرده و آماده معرفی پروژه های انجام شده به کارفرمایان عزیز و دعوت آنها به بازدید از این پروژه ها می باشد.
در طراحی میزبندی آزمایشگاهی عواملی همچون متراژ آزمایشگاه، فضایی که هر کاربر آزمایشگاه استفاده می کند، انواع و تعداد دستگاه های آزمایشگاهی، نوع مواد مورد استفاده در آزمایشگاه و ویژگی های محیطی و فیزیکی آزمایشگاه در نظر گرفته می شود.
استفاده از سیستم های مدولار و فریم های مناسب هر فضا و متناسب با نوع کاربری آزمایشگاه، انواع کابینت با توجه به نیاز انبارش آزمایشگاه و میزان رطوبت و دمای آن، عناصر زیبا شناختی، یراق آلات مناسب، به کار بردن صفحه رویه متناسب با نوع آزمایش ها و مواردی از این دست، می تواند به ایمنی و زیبایی محیط و آرامش کاربران و به تبع آن بهره وری بالا و انجام دقیق آزمایش ها کمک شایانی نماید. همچنین با انتخاب سکوبندی مناسب می توان از هزینه های آتی پیش گیری نمود.

جهت مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت این شرکت ها مراجعه بفرمایید.

قیمت های سکوبندی آزمایشگاهی به صورت متراژی محاسبه می شود. کارفرمایان گرامی با مراجعه و یا ارسال نقشه محیطی که قصد سکوبندی در آن را دارند، می توانند پلان و طرح سه بعدی پیشنهادی از شرکت رستا فرآیند سپنتا دریافت نمایند که در این طرح با محاسبه متراژ سکوبندی شده و قیمت تجهیزاتی که در آزمایشگاه مورد نیاز است پیشنهاد قیمتی برای کارفرما صادر خواهد شد. چنانچه طرح پیشنهادی مورد قبول کارفرما نباشد این شرکت می تواند طرح ،جنس و یا برند مد نظر کارفرما را ارائه دهد. همچنین قابل ذکر است که تمامی خدمات در مراحل اولیه از جمله مشاوره و ارائه طرح و پلان سکوبندی به صورت رایگان بوده و این شرکت آماده برگزاری جلسات مشاوره برای تمامی کارفرمایان گرامی می باشد. جهت ارتباط با ما و تایین وقت جلسه مشاوره به صفحه ارتباط با رستا مراجعه فرمایید.

سیستم های مودلار سیستم هایی هستند که میتوان در صورت نیاز، به سکوبندی قبلی، میز و یا کابینت اضافه کرد. طراحان حرفه ای شرکت رستا فرآیند نیازها، سازگاری با محیط های مختلف و پیشرفت های یک محیط آزمایشگاهی را پیش بینی کرده و بر اساس آن طراحی های لازمه را انجام می دهند. تمای تجهیزات طراحی شده علاوه بر زیبایی، دوام و کیفیت بالا،دارای قابلیت تغییر و انعطاف پذیری نیز هستند.

سکوبندی یک طرفه (میز کنار)
سکوبندی دو طرفه ( میز وسط یا جزیره)
یونیت (کابینت) های دیواری
میز شستشو

به طور کلی سکوبندی شامل سه بخش اصلی است:
فریم
کابینت یا یونیت
صفحه رویه

هر یک از موارد بالا به تنهایی در حفظ ایمنی، زیبایی و دوام سکوبندی مؤثر بوده و می بایست با هم انطباق و هماهنگی کامل داشته باشند.به عنوان مثال فریم مورد استفاده باید توانایی تحمل کابینت و صفحه رویه و همچنین در صورت نیاز دستگاهی که روی آن قرار می گیرد را داشته باشد.

سوالی در خصوص محصولات دارید؟

همواره پاسخگوی شما هستیم