میز شستشو

میز شستشو را می توان هم به صورت جداگانه، هم در سکوبندی آزمایشگاهی یک طرفه و هم در سر جزیره ها قرار داد. کاربرد این میز، ایجاد فضای ویژه و ضد آب و رطوبت جهت شستشوی ظروف آزمایشگاه، نصب چشم شوی رومیزی و رک های آزمایشگاهی است.

این نوع میز همانند کلیه مدل ها، از فریم، کابینت و صفحه رویه تشکیل شده است. فریم مورد استفاده در این نوع میز ار نوع C-Frame است که دارای استحکام بالا بوده و توان تحمل وزن تا 200 کیلوگرم در هر متر را داشته و در اکثر موارد برای آزمایشگاه هایی استفاده می شود که کاربران به جای پا و فضای بیشتری در زیر میز نیاز دارند و در عین حال استحکام فریم نیز حائز اهمیت است.

این میز مجهز به یک سینک تک و یا دو لگنه (بسته به نیاز کاربر و محل نصب)، شیر آب مخلوط، شیر آب مقطر (در صورت نیاز کاربر)، رک آزمایشگاهی جهت خشک شدن ظروف آزمایشگاهی، چشم شوی رومیزی (در صورت درخواست کاربر)  و دیگر اجزای مورد نیاز کاربران می باشد.

کابینت مورد استفاده در زیر میز شستشو، به صورت معلق به فریم متصل شده و با وجود آن نظافت سطح زمین در آزمایشگاه بسیار آسان خواهد بود. همچنین در اکثر موارد از کابینت دو درب با عرض های مختلف در زیر سینک استفاده می شود. به علت تماس زیاد با آب و رطوبت، جنس بدنه این کابینت می بایست از PVC باشد. البته در برخی از آزمایشگاه ها از سینک و کابینت استنلس استیل نیز استفاده می شود.

شرکت رستا فرآیند به عنوان نماینده انحصاری شرکت Novalab GmbH در ایران فعالیت می کند. به انتخاب کارفرمایان گرامی میتوان از این شیرآلات در تمامی محیط آزمایشگاه استفاده کرد. این شیرآلات دارای کیفیتی برتر نسبت به محصولات دیگر موجود در بازار و ساخته شده توسط بالاترین تکنولوژی آلمان می باشد.

سوالی در خصوص محصولات دارید؟

همواره پاسخگوی شما هستیم