صنایع غذایی موسوی

اشتراک گذاری پست

صنایع غذایی موسوی

صنایع غذایی موسوی در سال 1357 با هدف تولید و بسته بندی انواع مرباجات تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات آزمایشگاهی سعی دارد محصولاتی با کیفیت بالا، با بسته بندی زیبا و با مناسب ترین قیمت تولید و به بازار مصرف ارائه نماید. پس از کسب موفق بی نظیر این شرکت در زمینه تولید مربا با کیفیت و خوش طعم با بسته بندی نتوع و چشمگیر، واحد تولید انواع حلوا ارده شکری، کرم ارده، و سایر محصولات کنجدی و شکلاتی احداث گردید. صنایع غذایی موسوی با استفاده از مواد با کیفیت و تولید محصول نهایی خوش طعم و متنوع با ذاوقه مصرف کننده ایرانی مناسب بوده و دوست داران بسیاری دارددر زیر نشانی وب سایت رسمی صنایع غذایی موسوی را برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید اطلاعات تکمیلی در ارتباط با این مجموعه را به دست آورده و با نحوه فعالیت این عزیزان آشنا شوید.

http://mousavifoodind.com

ما در شرکت رستا فرایند سپنتا خوشبختانه افتخار همکاری با مجموعه صنایع غذایی موسوی را جهت طراحی و اجرای سیستم های سکوبندی آزمایشگاه و ارائه تجهیزات آزمایشگاهی به دست آوردیم و توانستیم تا بهترین و متمایز ترین خدمات ممکن را به این عزیزان ارائه نماییم.

لازم به ذکر است با محول نمودن پروژه تجهیزات آزمایشگاه به متخصصان ما در شرکت رستا فرایند سپنتا، در قدم اول انجام طراحی با بروز ترین نرم افزار های طراحی برای شما انجام می شود. در نتیجه می توانید از اتمام کار خود اطلاعات لازم را به دست آورده و با پیش زمینه قبلی کار خود را آغاز نمایید.

در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در طرح اولیه نیز، این کار برای شما انجام خواهد شد تا جایی که به تاییدیه نهایی از شما دست یابیم.

پس از تایید نهایی نیز پروژه جهت اجرای وارد فاز بعدی خود شده و با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی ایده آل هترین و مناسب ترین خدمات و تجهیزات ممکن را به شما ارائه می نماییم.