قوطی سازی آلومینیومی کاوه ‏

اشتراک گذاری پست

قوطی سازی آلومینیومی کاوه

قوطی سازی آلومینیومی کاوه ‏در سال 1384 در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه تاسیس گردید. قوطی سازی آلومینیومی کاوه ‏ تنها و اولین تولید کننده انواع قوطی آلومینیومی دو تکه از جمله قوطی آلومینیومی نوشیدنی در ایران می باشد. قوطی های آلومینیومی دو تکه این شرکت در 250 و 300 تولید و روانه بازار می گردد. این شرکت دارای آزمایشگاه های پشرفته همراه با بهترین و جدید ترین تجهیزات و سکوبندی های آزمایشگاهی می باشد.www.khaneyeax.com آدرس وب سایت این مجموعه است که به راحتی و مراجعه به آن قادر به کسب اطلاعات بیشتر می باشید.

با توجه به این مسئله که مصرف کننده محصولات شرکت قوطی سازی آلومینیومی کاوه اغلب شرکت های صنایع غذایی می باشند، در نتیجه کیفیت بالا برای محصولات ارائه شده توسط این مجموعه دارای اهمیت زیادی است. پس به آزمایشگاهی مجهز نیاز دارند که بتواند به انجام هرچه بهتر آزمایشگات به پرسنل آنها یاری رساند.

ما تمامی این نکات و موارد را مورد نقد و بررسی قرار دادیم، کلیه آزمایشاتی که توسط این گروه نیز انجام می شود را بررسی کردیم و بسته به نیازهای آنها توانستیم تا به بترین شکل ممکن آزمایشگاه این مجموعه را تجهیز نماییم.

خوشبختانه در شرکت رستا فرایند سپنتا با توجه به کیفیت بسیار بالای پروژه های اجرا شده مان توانسته ایم تا در خدمت اصناف گوناگون بوده و تجهیزات لازم بری آزمایشگاه های این مجموعه ها را عرضه و ارائه نماییم.

تلاش بی وقفه ما و همگام سازی علم مان بر اساس علوم روز را می توان اولین قدم در این زمینه دانست.

از طرفی توانسته ایم تا با همکاری با شرکت های برتر جهان در زمینه ارائه تجهیزات آزمایشگاهی از تجربیات این عزیزان بهره برده و بروزترین علوم را در این زمینه به کشور عزیزمان ایران وارد نماییم.