میز توزین

در آزمایشگاه برای اندازه گیری دقیق شیمیایی از ترازوهای دیجیتالی که مخصوص آزمایشگاه می باشد استفاده می کنند. که ضریب حساسیت آنها بسیار بالا است. جهت جلوگیری از بروز خطا در اندازه گیری های انجام شده در محیط های آزمایشگاهی از میز توزین و یا میز ترازو استفاده می شود.

میز توزین یک میز کاملاً مجزا از میزهای وسط و کنار آزمایشگاه است که در مرکز آن صفحه سنگی ضد لرزشی وجود دارد که در هنگام بروز لرزش های احتمالی از ایجاد خطا در اندازه گیری جلوگیری می کند. این میز را می توان در دو قالب MDF و فولادی تعبیه کرد. بدنه میز توزین فولادی از ورق 1.5 میلیمتری تهیه نمود . میز توزین دارای رنگ کوره ای الکترواستاتیک است.

معمولاً این میز ها در ابعاد 70*70 و یا 70*90 هستند. سایر سایز ها به انتخاب کار فرمایان گرامی می باشد. وزن میز توزین از 80 تا 95 کیلوگرم به نسبت سایز آنها متغیر است. صفحه سنگی ضد لرزش نیز در ابعاد 45*45 می باشد.

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) آماده ارائه تمامی خدمات مرتبط با سکوبندی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی با بروز ترین تکنولوژی و بالاترین کیفیت می باشد. شایان ذکر است که تمامی کادر شرکت رستا فرآیند سپنتا برای رسیدن به این هدف و ایجاد رضایت مندی در کافرمایان گرامی بصورت تمام وقت آماده خدمات رسانی می باشند.

با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در این مسیر( ایجاد کارایی بالا و رضایت مندی مشتریان) یاری فرمایید.

سوالی در خصوص محصولات دارید؟

همواره پاسخگوی شما هستیم