کمد نگهداری مواد

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا با در نظر گرفتن نیاز های کارفرمایان آماده ارائه انواع کمد نگهداری مواد از جمله کمد نگهداری مواد شیمیای، کمد نگهداری مواد اشتعال زا، کمد نگهداری مخصوص مواد اسید و باز ، کمد نگهداری سیلندر می باشد.

استفاده از مواد شیمیایی اثراتی از جمله پوسیدگی و خوردگی و تغییر رنگ محل تماس را به دنبال دارد. همچنین بسیاری از این مواد قابل اشتعال هستند و نگهداری آنها در محیط های آزمایشگاهی بدون هیچ محافظی بسیار خطرناک است. استشمام سموم و بخارات ناشی از این مواد برای کاربران محیط آزمایشگاه مضر بوده و خطرات مرگباری را به همراه دارد.

در محیط های آزمایشگاهی جهت جلوگیری از بروز خطرات ناشی از به کارگیری موادشیمیایی از جمله اسید و باز، مواد قابل اشتعال و مواد سمی استفاده از کمد های نگهداری بسیار ضروری بوده و جهت ذخیره و انبارش مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.

این کمد ها دارای بدنه فولادی با پوشش رنگ الکترواستاتیکی ساخته می شوند. که در مدل های قدی (ایستاده) و زیر میزی قابل ارائه هستند. برای برقراری امنیت و عدم دسترسی کاربران غیر مجاز به مواد، کمد نگهداری دارای قفل ایمنی است. برای تهویه گاز ها و بخارهای ناشی از مواد شیمیایی موجود در کمد  نگهداری  این کمد ها مجهز به موتور تهویه به دو صورت اتوماتیک و دستی می باشند.

شرکت مهندسی بازرگانی رستا فرآیند سپنتا (BayerMan) آماده ارائه تمامی خدمات مرتبط با سکوبندی آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی با بروز ترین تکنولوژی و بالاترین کیفیت می باشد. شایان ذکر است که تمامی کادر شرکت رستا فرآیند سپنتا برای رسیدن به این هدف و ایجاد رضایت مندی در کافرمایان گرامی تمام روزه آماده خدمات رسانی می باشند.

با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در این مسیر( ایجاد کارایی بالا و رضایت مندی مشتریان) یاری فرمایید.

سوالی در خصوص محصولات دارید؟

همواره پاسخگوی شما هستیم