گروه صنعتی سانا عایق

اشتراک گذاری پست

گروه صنعتی سانا عایق

در اواخر سال 1380 گروه صنعتی سانا عایق در زمینه فروش، مشاوره و نصب عایق های برودتی، حرارتی فوم K-FLEX به عنوان نماینده انحصاری شرکت L’ISOLANTE K-FLEX ایتالیا، فعالیت خود را در ایران شروع کرد. این شرکت در سال های اخیر پروژه های عایقکاری بزرگی از جمله: تاسیسات فازهای 9 و 10 پارس جنوبی، مخازن کروی، خطوط اتیلن و بوتن پتروشیمی جم، فازهای 1 و 2 پتروشیمی پردیس، تاسیسات پتروشیمی پارس، سکوی نفت سلمان و … را انجام داده است.

از سال 1385 گروه صنعتی سانا عایق به عنوان فروشنده و نماینده K-FLEX شناخته شد. بع از چندین سال فعالیت موفق و موثر و همچنین استقبال صنایع مختلف و عدم وجود دانش و تکنولوژی تولید این نوع عایق در ایران، گروه صنعتی سانا عایق موفق به کسب مجوز احداث کارخانه تولید عایق های فوم الاستومری از شرکت L’ISOLANTE K-FLEX  در ایران گردید. از سال 1390 تولید عایق های فوم الاستومری K-FLEX ( NBR – EPDM)  nv در شهرستان ابهر واقع در استان زنجان آغاز شد.

تنها با مراجعه به آدرس وب سایت این شرکت به نشانی اینترنتی زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در ارتباط با آن را به دست آورید.

kflex.ir

خوشبختانه در شرکت رستا فرایند سپنتا توانسته ایم تا بهترین و متمایز ترین خدمات مرتبط با طراحی و اجرای انواع تجهیزات آزمایشگاهی را به مشتریان خود عرضه و ارائه نماییم. قطعا کیفیت بالای خدمات، خوش قولی، وقت شناسی، خدمات ویزه، قیمت مناسب برخی از مواردی است که به ما در جلب رضایت مشتریان مان کمک بسیار زیادی نموده است.

ما تمامی تجهیزات آزمایشگاهی را از صفر تا صد از جمله؛ سکوبندی، شیرآلات آزمایشگاهی، هود آزمایشگاهی و تمامی مایحتاج شما عزیزان را ارائه می نماییم. پس می توانید با خیالی آسوده همه موارد را به تیم متخصص و با تجربه ما محول نمایید و بهترین و با کیفیت ترین موارد را از ما تحویل بگیرید.

لازم به ذکر است اجرای طراحی فضای آزمایشگاه نیز از تخصص های ویژه مان می باشد.